ویزای کاری

ویزای کاری مناسب شما

برای اطلاع از فرصت‌های شغلی مناسب خود، با کارشناسان ما مشورت کنید.

شرایط و مدارک مورد نیاز

ویزای کار کشورهای مختلف

برایتان اطلاعات مفید و کاربردی از انواع ویزاهای کاری، شرایط و مدارک مورد نیاز جهت دریافت اجازه کار از کشورهای پیشرفته و مطرح دنیا را گردآوری کرده‌ایم تا بتوانید با آگاهی کامل مقصد مناسب خود را انتخاب کنید.

ویزای کاری کانادا

کانادا یکی از محبوب‌ترین کشورها برای مهاجرت در سال‌های اخیر بوده و نه ‌تنها از کشور ما بلکه از سراسر دنیا برای ورود به بازار کار این کشور تقاضا وجود دارد. شرایط مناسب اقتصادی و محیط کار اصلی‌ترین دلایل برای انتخاب این کشور به‌عنوان مقصد است.

ویزای کاری آلمان

آلمان به عنوان به عنوان چهارمین کشور پیشرفته اقتصادی جهان است که با امکانات فراوان و نوآوری‌هایی که بوجود آورده است توانسته فرصت‌های شغلی زیادی را به خود اختصاص دهد و از این نظر مهاجران بسیاری را از سراسر دنیا برای کار جذب کند.

ویزای کاری انگلیس

انگلستان یکی از بزرگ‌ترین اقتصادهای جهان است و با داشتن نرخ بیکاری پایین و شرایط بسیار مطلوب زندگی، همواره مورد توجه بسیاری از افراد جهت کار و سرمایه‌گذاری بوده است. برای شروع کسب و کار یا زندگی در انگلستان، قبل از هر چیز، به یک مجوز نیاز دارید. 

ویزای کاری عمان

عمان یکی از کشورهای آسیایی است که به دلیل داشتن ارزش پول بالا و همینطور سیاست‌های کاری مناسب نیروی کار خارجی  مورد استقبال نیروی کار متخصص قرار گرفته است. در این مطلب درباره دریافت ویزای کار عمان و شرایط و مراحل آن توضیح دهیم.

ویزای کاری استرالیا

استرالیا به دلیل شرایط بسیار مساعد اقتصادی یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری است. در هر سال اداره مهاجرت این کشور با درخواست‌های بسیاری زیادی برای دریافت ویزا روبرو می‌شود و براساس شرایطی درخواست متقاضیان ویزای کار را می‌پذیرد.

ویزای کاری اتریش

کشور اتریش یکی از زیباترین و مرفه‌ترین کشورهای اتحادیه اروپا در قلب کوهستان آلپ با جمعیتی در حدود 9میلیون نفر تبدیل به یکی از مقاصد جذاب سفر و مهاجرت ایرانیان طی یک دهه اخیر شده است. بر اساس داده‌های غیررسمی بیش از 6 هزار ایرانی در اتریش زندگی می‌کنند.

ویزای کاری فرانسه

فرانسه کشورِ زیبایی‌ها و هنرهاست. نگینِ دوست‌داشتنی اروپا که از سده‌های پیشین همیشه از ابعاد مختلف مورد توجه سیاستمداران، تاجران، هنرمندان و مردم بوده و هست. ایرانیان ساکن این کشور چیزی بیش از ۹۰ هزار نفر تخمین‌زده می‌شود.

ویزای کاری ایتالیا

مهاجرت کاری به ایتالیا با هدف کسب و کار صورت می گیرد بنابراین دریافت ویزای کار ایتالیا و درآمد کافی یکی از دلایلی است که افراد را برای مهاجرت به کشور ایتالیا سوق می‌دهد. در این مقاله تلاش کردیم به طور کامل به شرایط و انواع ویزای کار ایتالیا اشاره کنیم.

ویزای کاری دانمارک

کشور دانمارک از جمله کشورهای دارای اقتصاد پویا و جایگاه مناسب در بین کشورهای اروپایی می‌باشد. در سال 2021 ویزای کار دانمارک، یکی از پرطرفدارترین ویزاهای این کشور در مقابل سایر ویزاها مانند ویزای تحصیلی، ازدواج، سرمایه‌گذاری، تولد و… شناخته شد.

ویزای کاری اسلوونی

اسلوونی یک کشور کوچک اما در مسیر رشد در اروپا است که بعد از واردشدن به منطقه پولی یورو پیشرفت‌های زیادی داشته است. همین موضوع باعث شده تا این کشور در میان جذاب‌ترین مقاصد برای کارجویان باشد و کارفرمایان زیادی هم در این کشور به دنبال نیروی کار متخصص هستند.

ویزای کاری کره جنوبی

کره جنوبی، کشوری در شرق آسیا است که بخش جنوبی شبه جزیره کره را تشکیل می‌دهد و با کره شمالی مرز زمینی دارد. مرز غربی آن توسط دریای زرد و مرز شرقی آن توسط دریای ژاپن تعیین شده است. کره جنوبی دارای آب و هوای معتدل با تابستان‌های مرطوب و زمستان‌های سرد  است.

قدم به قدم

از ابتدا تا انتها همراه شما هستیم

می‌توانید با خیال راحت روی تجربه، تخصص و دقت ما برای رسیدن به مقصد مورد نظر خود حساب کنید.

مراحل اقدام جهت دریافت ویزای کاری

مسیر دریافت اقامت کاری

1

کسب اطلاعات و انتخاب کشور مقصد

به شما کمک می‌کنیم تا با آگاهی کامل و اطلاع از شرایط و قوانین کاری کشورهای مختلف، مناسب‌ترین مقصد را برای خود انتخاب کنید.

2

خدمات کاریابی

رزومه و کاورلتر شما مطابق با فرصت‌های شغلی مدنظر شما استاندارد شده تا بتوانید با موفقیت از کارفرما دعوت به مصاحبه دریافت کنید.

3

ارسال درخواست ویزای کار

پس از دریافت پیشنهاد کاری، به شما در تکمیل فرم‌ها و آماده کردن مدارک  درخواست ویزای کاری طبق استاندارد مورد نیاز کمک می‌کنیم.